Ana Sayfa

Kurumsal

 Ürünlerimiz

İletişim

                           
.
.
<<  Portal Vinç  >>
.
     
     
     

 

Portal Vinç, ekseni boyunca ayaklardan sonra kiriş çıkıntısı olması nedeni ile çift çıkıntılı olarak tanımlanan vinçlerdir.

Zemine döşenen raylar üzerinde hareket eden vinç, toplam dört ayağa sahiptir. Tek kiriş ve çift kiriş köprülü olarak imal edilebilir. Kaldırma grubu, portal yürüyüş grubu, köprü grubu ve ayaklar olmak üzere dört ana guruptan oluşmaktadır.

Çift Çıkıntılı Portal Vinçler genellikle mermercilik, demir çelik, haddeleme, inşaat ve çelik konstrüksiyon ile ilgili sektörlerde özellikle açık alanlarda depolama, taşıma, yükleme ve buna benzer işlerde kullanılabilen bir vinç türüdür.

Bu imalatlarda genellikle standart elemanlar kullanıldığı için teslim süreleri çok kısadır. Gerektiğinde özel amaçlara uygun ürün imalatlarıda firmamız bünyesinde gerçekleştirilmektedir.

İstenildiği takdirde daha hassas işlerde operatörün görüşünü kolaylaştırmak ve hakimiyetini artırmak amacıyla vinç ayaklarına kabin montajı yapılabilmektedir.

Çift Çıkıntılı Portal Vinçler tek kirişli ve çift kirişli olmak üzere iki ana gurubta toplanır. Müşteri talepleri doğrultusunda ve oluşturmuş olduğumuz standartlar çizgisinde ,farklı kaldırma kapasitelerine sahip,kendimize ait farklı ve özgün modellerle portal vinçler imal etmekteyiz.

.