Ana Sayfa

Kurumsal

 Ürünlerimiz

İletişim

                           
.

 

<<  Şirket  Profili  >>

SWINCH ; Vinç  imalat sektöründe faaliyet göstermektedir.

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız, bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla üretim ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

Hedef Kitle memnuniyetini önemsememiz yılların firması olmamızda en büyük etkendir. Bu etken aynı zamanda ileriye umut ve güvenle bakmamızda büyük bir motivasyon kaynağıdır.

Firmamız tarafından imalatını yaptığımız ürünlerimizi kısaca sayacak olursak;

İmalatımız; Portal Vinç, Çift kiriş gezer köprülü tavan vinci, Sabit vinç, Tek kiriş gezer köprülü tavan vinci, Elektrikli zincirli vinç, Çift kiriş köprülü küt portal vinç, Arabalı Vinç, Tek kiriş köprülü küt portal vinç, Redüktörlü arabalı vinç, Çift kiriş köprülü küt yarı portal vinç, Kancalı arabalı vinç, Tek kiriş köprülü küt yarı portal vinç, Çift kiriş Monoray Vinç, Pergel vinç, Tek kiriş Monoray Vinç, Arabalı kedi vinç'lerden oluşmaktadır.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli ekip ve ekipmana sahip olan firmamız, her zaman en iyi hizmeti sunmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Vizyonumuz;

Müşteri, ve çalışanına artı değer sağlayan, kaliteli ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, değerlerine sadık, güvenilirliği, kalite yönetimi, ürün çeşitliliğinde öncülüğü, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum.

Misyonumuz;

Müşterilerimize faaliyet alanımızla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak

Müşteri memnuniyeti ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile  şişirme plastik ambalaj üretimine devam etmektedir. Sizleri de müşterilerimizin arasında görmek arzusunda olduğumuzu belirtiyor, Saygılar sunuyoruz.